PONDELOK   UTOROK   STREDA  ŠTVRTOK  PIATOK  
 

7.00

ENERGYfitness

 

 

7.00

ENERGYfitness  

              

17.00

 PILATES   

  

       

 

 

  

18.00

SOM®tréning

 

18.00

ENERGYfitness

 

18.00

SOM®tréning

 

 

19.00

TRX-tréning 

 

19.00

ZDRAVÝ CHRBÁT

s fyzioterapeutkou

19.10

POWERjoga

 

 

 

ROZVRH PLATÍ POČAS LETNÝCH PRÁZDNIN  2019.

NA HODINU SA TREBA VOPRED NAHLÁSIŤ, CVIČÍ SA OD TROCH PRIHLÁSENÝCH

Prihlasovanie: restart@fitplus.sk, resp.0910 921 010

 

Kurzy pre deti  v spolupráci s DanceKids opäť od septembra. Prihlasovanie: info@dancekids.sk, resp. 0905 740 403

 • PILATES – desaťročiami overený cvičebný program. Cvičenie s vlastným telom, v pomalom tempe a s dôrazom na správnu techniku a dýchanie. Vhodné aj ako pokračovanie či doplnenie rehabilitačnej liečby.

  JÓGA - Cvičenie, ktoré vás naučí spomaliť. Základy tisícročiami overenej cesty k fungujúcemu telu a pokojnej mysli. Lekcie smerujúce k zvýšeniu pohyblivosti, zlepšeniu stavu chrbtice a celkovej revitalizácii organizmu.

  JUMPING – zábavné cvičenie na trampolínkach v rytme motivujúcej hudby. Vyskáčete stres i nadbytočné kilogramy. Dynamické časti sa striedajú s posilňovaním a strečingom.

  PUMPING – kondičné posilňovanie v rytme hudby. Pomocou malých činiek, fitness-tyčí a expandrov napumpujete svaly a prinútite ich tak k tvarovaniu a účinnému spaľovaniu tuku.

  BALET – základy klasického tanca pretavené do lekcie, ktorá prospeje telu i duši. Posilní telo od špičiek chodidiel až po končeky prstov. Buduje správne držanie tela a eleganciu pohybov.

  ENERGYFITNESS – funkčný tréning v lady-prevedení. Kondično-silový tréning s využitím náčinia zameraný na partie, na ktorých ženám záleží najviac. Perfektná kombinácia tvarovania tela a budovania kondície.

  TRX-tréning – cvičenie s použitím závesného systému, ktorý umožňuje množstvo originálnych cvikov na všetky časti vášho tela. Mimoriadne účinné budovanie pevného stredu tela. Posilňovanie s kardio-vsuvkami pre maximálny efekt.

  TEENfit – fitness-tréning pre mladé slečny. Mix primeraného posilňovania s vlastným telom i náčiním, dynamických cvičení a zábavy. Zamerané na budovanie správnych pohybových návykov. Prevencia nadváhy, kompenzácia skoliózy a zlého držania tela.

 • designed by DRONFORT
  TOPlist