O NÁS

Dámske fitnescentrum REŠTART sme založili v lete 2014 v zrekonštruovaných priestoroch na 1. poschodí obchodného strediska KOCKA v bratislavskom Ružinove.Naše služby ponúkame ženám, ktoré chcú spraviť niečo pre seba – zbaviť sa nadváhy, vyformovať si postavu, spevniť problémové partie alebo ,,len“ zlepšiť svoju kondíciu a obnoviť energiu.Prečo by ste si mali z množstva bratislavských fitiek vybrať práve REŠTART?

Cvičia u nás iba ženy
Ak u nás zbadáte muža, zrejme prišiel čosi opraviť, doniesol tovar do baru, prípadne kupuje permanentku  pre svoju polovičku.

Je jedno, či máte 14 alebo 84 rokov
…rovnako ako je jedno, či vážite 44 alebo 144 kg. Tešíme sa z rôznosti našich klientok a pre každú dokážeme zostaviť účinný program.

Je u nás pekne, príjemne a čisto
Interiér fitka je dielom dizajnérky Marie Dronfort, ktorá spojila útulnosť obývačky s plne funčnou telocvičňou. Priestranná šatňa, čisté sprchy a toalety sú samozrejmosťou.

Poradíme so stravou
Či ide o likvidáciu nadváhy alebo tvarovanie postavy, bez úpravy jedálnička to nepôjde. Kvalifikované výživové poradenstvo u nás poskytujú absolventky prestížnej pražskej školy Nutris.

Garantujeme vysokú odbornosť
Naše trénerky sú nielen teoreticky vyškolené, ale majú za sebou i dlhé roky vlastných športových i trénerských skúseností. Navyše ich práca baví.   

Garantujeme normálnosť
Neveríme na zázračné prístroje ani tajomné diéty a nesľúbime vám nemožné. Normálnosť pre nás znamená pravdivosť, absenciu falošných úsmevov a ľudský prístup.

Máme kompletné vybavenie
Na rozdiel od väčšiny dámskych fitiek máme kompletné vybavenie –  špičkové kardio-stroje, kvalitné posilňovacie stroje i množstvo náčinia.

Myslíme na prírodu
Triedime odpad a chránime životy našich operených susedov nálepkami na sklených plochách nášho fitka.

designed by DRONFORT
TOPlist